Susza

Kategoria: Działania
Cena: 0,100000 G
Właściciel: Kamehameha

Witam
Jak już pewnie zauważyliście od 3 lat Polsce dokucza SUSZA która niewątpliwie grozi nam pożarami, brakiem pożywienia a co gorsza przez brak edukacji rolników i stosowanie rożnej chemii która jeszcze pogrąża naszą faune i flore w tym nasze zdrowie. Chciałbym zmotywoawac was zeby kazdy kto ma jakis znajomosci na wsi aby edukowac ze te herbicydy wnoszą więcej złego niz dobrego. Nie uciekniecie od problemu bo to dotyka kazdego bo nawet mięso żywi sie tym glifosatem a nikt tego nie bada na poziomie molekularnym, a dodajcie jeszcze to co dzieje sie w ubojniach i masarniach. Nie wiem jak wy ale ja bym chciał jak najszybciej cos z tym zrobic bo mozecie sprawdzic mape gdzie jest najwecej zachorowalnosci na raka jelit itp. Wiec apeluje abysmy wszyscy zaczeli edukować tych którzy mają pola a nie korzystają z wiedzy internetu tylko przedstawicieli tych chorych trucizn. Technologia chemiczna w rolnictwie i sadownictwie powoduje wiele szkody pszczołą, dżdżownicą, itp. stworzeń. Przyjąć zasadę odbudowy flory bakteryjnej z dżdżownicami i trzeba zasilać glebę przed plonami (facelia błękitna, itp.) a także nawozami mineralnymi, wapnem, itp.
Pytanie! Czy ekologiczna uprawa spełni oczekiwania zdrowotne wszelkiej produkcji roślinnej i oczekiwania ekonomiczne rolnika/sadownika? TAK SPEŁNI I WNIESIE WIELE WARTOŚCI DODATKOWYCH.
Do niezaprzeczalnie genialnych przemyśleń odsyłam do wpisów Dr.F. Barbasiewicza
Pozdrawiam serdecznie
P.S
Jeszcze w sprawie architektury co byście powiedzieli na kopułowo fraktalne domy z betonu konopnego i drewna księżycowego chciałbym zobaczyć odwzorowanie produkowanego przez ślimaka domu:D. W tych cieżkich czasach musimy odwdzięczyć się naturze że tyle nam daje, zanim będzie za późno.
Bye