biorezonans

Kategoria: Zdrowie
Cena: 0,000150 G
Właściciel: Tomek

WYKRYWANIE PATOGENÓW

– DIAGNOSTYKA NLS

Czy doświadczasz braku energii, przewlekłego zmęczenia lub nawracających dolegliwości, których nie udało się wyeliminować sposobami medycyny konwencjonalnej?

-Masz problem z układem pokarmowym, krwionośnym, hormonalnym, kostnym lub stawami?

-Może problemy z cerą, różne wysypki, egzemy, wypadające włosy?

-A może nawracające infekcje układu oddechowego, moczowego lub rozrodczego?

Jeśli tak, ROZWIĄZANIEM, którego potrzebujesz może się okazać biorezonansowa metoda medycyny naturalnej- diagnostyka NLS.

Korzyści, które niesie ze sobą skorzystanie z tej metody to:

1. UMOŻLIWIA ona WYKRYCIE PASOŻYTÓW, DROŻDŻAKÓW, PLEŚNI, BAKTERII ORAZ WIRUSÓW, które jako najczęstsza przyczyna rozmaitych dolegliwości, niestety równie często są trudne do wykrycia w trakcie badań laboratoryjnych, rtg lub usg. Dzięki diagnostyce NLS zwiększa się prawdopodobieństwo usunięcia PRZYCZYNY różnych schorzeń, a nie tylko objawów!

2. Jest BEZBOLESNA, BEZINWAZYJNA stanowiąc PRZYJEMNY I WYGODNY SPOSÓB DBANIA O ZDROWIE. W czasie jej trwania można do wyboru: czytać, pisać (ale nie na telefonie/tablecie/komputerze ze względu na promieniowanie generowane przez te urządzenia), a nawet się zdrzemnąć:) Dzieci mogą rysować, układać klocki, oglądać książeczki itp.

3. Jest SZYBKA i EKONOMICZNA, bo w ciągu 2 godzin masz zrobiony przegląd całego organizmu.

ZALETY DIAGNOSTYKI NIELINIOWEJ NLS:

- bezinwazyjna

- bezbolesna

- bezpieczna dla dzieci i dorosłych

- szybka

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA DIAGNOSTYKI NIELINIOWEJ NLS:

Badania nie wykonuje się u osób z: rozrusznikiem lub sztuczną zastawką serca, implantami elektronicznymi, pompą insulinową, kobietom w czasie ciąży oraz u dzieci poniżej 5 roku życia.

Diagnostyka NLS nie zastępuje kontaktu z lekarzem.


67-115 Bytom Odrzański