Bransoletka Czarny Turmalin - moc ochrony.

Kategoria: Artyści
Cena:
Właściciel: Adelina

Czarny turmalin to kamień, który ma silne właściwości ochronne. Pomaga nam walczyć z negatywnymi energiami, które nas otaczają. Tworzy swoistą tarczę energetyczną wokół osoby, która go nosi. Tradycyjnie uznaje się, że czarny turmalin chroni przez tak zwanym "złym okiem".

Ochronna tarcza

Czarny turmalin chroni nas zarówno od zewnątrz, jak i od środka. Łagodzi wpływ negatywnych czynników zewnętrznych. Sprawdzi się również, gdy my sami walczymy z negatywnymi myślami. Ułatwia przezwyciężenie naszych wewnętrznych blokad, strachu, zazdrości,, żalu czy zawiści. Warto nosić czarny turmalin w trakcie medytacji. Kamień pomoże ochronić nasze pole energetyczne oraz pomaga zrównoważyć i ustabilizować. Mawia się także, że chroni przed wpływem promieniowania elektromagnetycznego tworzonego przez telefony komórkowe, komputery czy inny sprzęt elektroniczny. Dlatego warto nosić przy sobie ten kamień, gdy otaczają nas różnego rodzaju elektroniczne gadżet.

Czarny turmalin możemy kupić jako pojedynczy kamień. Idealnie nadaje się do noszenia w kieszeni czy w torebce. Warto go dotykać od czasu do czasu. Inna opcja to czarny turmalin noszony jako biżuteria. Możemy go nosić na przykład jako wisiorek czy bransoletkę. Warto wiedzieć, że czarny turmalin praktycznie zawsze jest nieco chropowaty, ma szczeliny i drobne pęknięcia. Dlatego też nie da się go idealnie oszlifować. I przez to nigdy nie będzie się prezentował tak widowiskowo jak inne kamienie. Z drugiej strony te naturalne niedoskonałości dodają mu uroku. Dzięki temu każda sztuka biżuterii wykonana z czarnego turmalinu jest naprawdę niepowtarzalna. Wszak nigdy nie znajdziemy dwóch identycznych egzemplarzy. Turmalin dość często występuje w połączeniu z kwarcem. Zdarza się, że możemy zobaczyć białe kryształki na czarnym kamieniu. 

Witajcie Kochani zapraszam i polecam z całego serducha :)Niech pozytywna moc będzie z nami:)
Jak znajdziecie czas mam jeszcze konto póki co.... na
Fb :Biżuteria Autorska Katarzyna Deja 
Do zobaczenia:)