Osada Świadomości - PROJEKT

Kategoria: Działania
Cena: 1,000000 G
Właściciel: Syn.Boga.Jahwe.Kalir

Zapraszamy chętnych do tworzenia osady.

Ziemia będzie należała do stowarzyszenia a ludzie należący do osady będą członkami stowarzyszenia. Wszyscy będzą mieć równe prawa i obowiązki.

Stowarzyszenie będzie tworzyło powoli małymi krokami odrębny i niezależny system od znanego nam systemu.
Ponieważ jedyna możliwość wyjścia z systemu to stworzenie innego systemu.

Przez tworzenie nowego systemu rozumiem alternatywny i niezależny:

-System nauczania (szkoły w osadzie) lub jak ktoś będzie wolał dla swoich dzieci szkoła publiczna.

-System pomocy lekarskiej (własnej przychodni) bez farmakologii i szkodliwych leków z wykorzystaniem alternatywnych sposobów leczenia .

-System wewnętrznych praw

-System własnych wyborów czyli wspólnych.

A więc jeśli chcesz tworzyć osadę, w której jeśli nie będzie cię na wiosce, osadzie bo wyjedziesz na wakacje lub pochorujesz się to zawsze ktoś z wewnętrznego systemu zaopiekuje się twoim domem, ogrodem, zwierzętami, dziećmi itp.

Dzięki temu ze projekt jest świeży masz szansę mieć większy wpływ na to w która stronę rozwinie się wioska zostając współtwórcą i zapisać się na spotkanie organizacyjne.

Organizatorzy już są po kontakcie z PRAWNIKAMI, więc wiedzą jak od strony prawnej to rozegrać. Ten aspekt sprawia że projekt ma większe szanse przetrwać i nie rozpaść się jak większość świeżych projektów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zapisać się na spotkanie organizacyjne napisz do mnie wiadomość prywatną l lub zadzwoń pod mój numer: 694 100 718.

Każdy będzie mógł sobie wybrać miejsce zamieszkania lub idee stowarzyszenia.